PaasPuzzelPicknick 2021

In deze lastige tijden tijdens de coronapandemie kan er slechts in heel beperkte mate een activiteit georganiseerd worden. Op 2e Paasdag trokken er 35 auto’s met daarin 110 buurtgenoten er op uit om een mooie rit te maken door Berkelland. Een 67 kilometer lange route voerde over mooie wegen en paden naar o.a. de midwinterhoornplantage en uitkijkpunt Stokkersbarg. Even later werd de Piepermolen in Rekken aangedaan. De buurtgenoten kregen voor onderweg een tas met vele lekkers mee, samengesteld door Annet Nijbroek van De Hippe Keuken.

Het weer werkte niet echt mee, alhoewel dat de uiteindelijk pret niet kon drukken. Niet alleen bij het uitreiken van het routeboekje maar zeker ook tijdens de rit werden de deelnemers overvallen door hagel, sneeuw en harde wind. De uiteindelijke winnaars (fam. Hofman en fam. Dijkman) reden een foutloze rit, konden alle vragen en raadsels oplossen en wisten ook aan de hand van de getoonde letters onderweg het puzzelwoord maken. Hieronder een kleine impressie.