Mini-Paasvuren verstevigen de saamhorigheid in de buurt

Nu de grote Paasvuren wederom niet aangestoken mochten worden kwam buurtgenoot Azem Hendriks op het idee om dan maar een mini-vuurtje aan te steken. Via de buurtapp riep hij buurtgenoten op om ’s avonds vanaf 20.15 uur een paasvuurkorf aan te steken om hiermee de paasvuurbouwers en takkewieven een hart onder de riem te steken en tevens de saamhorigheid in de buurt te benadrukken. Een ongekend succes, want binnen no-time kwamen de reacties los. Uit de inzendingen heeft Nando Ernst een mooie compilatie gemaakt.

Het initiatief bleef niet onopgemerkt. Op diverse lokale nieuwssites en zelfs Omroep Gelderland maakte melding van dit fenomeen. Hier een link naar het nieuwsbericht:

https://www.omroepgelderland.nl/nieuws/2444625/Achterhoekers-ontsteken-mini-paasvuren-nu-de-grote-zijn-verboden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *